

In de grote zaal hebben we heerlijk Electro acts voor jullie. We beginnen met BoeBoe, de DJ / producer uit Lelystad, je kent hem misschien als resident op Hiphop en Dubstep avonden in de Underground . Tegenwoordig draait hij ook Electro en hij won vorig jaar zowaar de Dancetour DJ contest. Verder hebben we onze eigen Resident Dj's Henriques Ventura die jullie komen verblijden met verse Elektronische muziek, van Garage tot Kuduro tot keiharde Electro. Dan hebben we nog Rawfare bestaande uit DJ en Producer Attila “The Punk” en MC Don de Baron van onder andere NoizBoiz. Deze DJ uit Bratislava woont tegenwoordig in Amsterdam en heeft dikke Electro releases op Basserk en Mähtrasher.
Als headliner hebben we de main DJ´s van VAgE gASTEN. Henzel & Disco Nova. Je kent ze misschien als selectas op 22tracks of misschien van 1 van de grote festivals waar ze staan. 1 ding is zeker, ze maken dikke remixen en eigen producties en ze zullen Almere plat spelen.
In de kleine zaal presenteert Buiten Dienst een heerlijke techno avond. Om 22.00 uur trapt Lapit af met een aantal diepe deephouse-platen. Inmiddels bekend van diverse feestjes binnen Almere weet deze Buiten Dienst-resident wel hoe de stoomtrein op gang moet komen. Van 23.00 tot 00.30 staat Nick Meyer. Op deze manier pakken we de avond door met een rollende techhouse en techno-set. Vanavond graaft hij in zijn platenbak om jullie kennis te laten maken met de heerlijkste tracks van dit moment. Het aanstormende Almeerse talent Duo Tronik brengt de avond van 00.30 tot 02.00 uur tot een eind. Deze maandwinnaar van de bekende TWSTD-contest zorgt dat de stoomtrein veilig thuis komt. Met deze afsluiter wanen we ons op een dikke Rave in Berlijn of een goed feestje op Ibiza. Zien we weer een sitdown voorbijkomen vanavond?
Henzel & Disco Nova:
Soms lijken het routiniers maar Henzel & Disco Nova zijn nog maar 3 jaar actief als dj’s. In deze korte tijd hebben zij een duidelijke stempel achter gelaten op de clubscene in Nederland en zich populair gemaakt bij een grote groep liefhebbers. Deze 2 Vage Gasten leden van het eerste uur hebben de afgelopen jaren het publiek verrast met verschillende sounds. Van UK Garage tot Baltimore tot knallende electro. Op dit moment is de focus komen te liggen op de door techno geinspireerde electro. Ook bij het wereldwijd populaire 22 tracks zijn deze jongens vanaf het begin betrokken. Volg net als duizenden anderen wekelijks hun updates van de electro lijst om helemaal te hoogte te blijven.
Hun energieke stijl van draaien en performance heeft de jongens de afgelopen seizoenen langs veel grote festivals en podia gebracht. Onder andere; Mysteryland, Lowlands, Bevrijdingsfestival, Solar Weekend, Valtifest en Q-Base werden in de zomer afgebroken. In 2011 is daar ook het eerste buitenlandse festival Sziget aan toegevoegd. Op podia als: Het Paard, 013, Effenaar, Paradiso, Perron en de Melkweg zijn ze graag geziene gasten. Met de laatste locatie is sinds afgelopen mei een nieuwe samenwerking aangegaan. Samen met de Melkweg is het mystieke concept “Rara Aves” tot leven gebracht. Op deze clubavond kan je ook weer horen waar Henzel & Disco Nova muzikaal voor staan.
Na een reeks goed ontvangen bootlegs en remixen liggen nu de eerste eigen releases op de planken. Deze release zijn het resultaat van samenwerkingen met Baskerville en Rubix. Verwacht het aankomende seizoen heel veel meer producties, remixes, samenwerkingen en uiteraard de nieuwe clubavond Rara Aves! Henzel & Disco Nova zijn beschikbaar voor dj sets tijdens clubavonden en festivals.
Rawfare & Don De Baron:
Rawfare is een jonge producer die na een tijd Drum & Bass te hebben gedraaid over ging op het creëren van zijn eigen visie van harde en energieke muziek.
Rawfare is sterk beïnvloed door de trashy electro scene dat kwam opzette in de Benelux. In Nederland begon hij samen te werken met de Rotterdammer Don ‘the Baron’’, die met zijn stem, extra gekheid toevoegt. Rawfare stond o.a. in 2009 op het Amsterdam Dance Event en in 2008 op Beefree. Verder stond hij op meerdere podia in Nederland, België, Slovakije, en Tsjechië. En ook deelde hij het podium met Distrakt, Blende, Aux Raus, Shock & Awe, Laxy Late Kids en Kieron Pepper.